Hirdetéskód: 8663631
Feltöltve: 9 hónapja
Tenk eladó családi ház 1+1 fél szobás: 10,8 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 359 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
10,8 millió Ft
196,3 ezer Ft/m²
30 075 Euro
546,82 Euro/m²
55 m²
2086 m²
1+1 fél szoba
Tenk arany J út 8
Heves megye Tenk településen felújításra szoruló családi ház csendes utcában eladó .nagy szoba konyha fürdő kisszoba nyári konyha terasszal ellátva zárt udvarokkal futott kuttal az udvarban .gyumolcsfakjal nagy kerttel .
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújítandó
Kandalló
1950
6 m²
Nem adta meg a hirdető
Nincs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BB
Bótáné Bea
+36 20 378 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BB
Bótáné Bea
+36 20 378 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BB
Bótáné Bea
+36 20 378 4