+6 fotó
Hirdetéskód: 8949868
Referenciaszám: H515949
Frissítve: 1 napja
Tét eladó családi ház 2 szobás: 25 millió Ft
25 millió Ft
416,7 ezer Ft/m²
60 m²
1528 m²
2 szoba
Tégla ház Téten!
Győr-Moson-Sopron Vármegyében Tét városában eladó ház keresi új tulajdonosát!
1528 nm-es összközműves telken, 60 nm-es 2 szobás, 1957-ben épült tégla ház.
Egyéb helyiségek: Konyha, kamra, fürdőszoba wc-vel.
Az ingatlan némi felújításra szorul, de statikailag jó állapotban van, nem vizes nem dohos, nem penészes, nem ázik.
A ház teljes egészében TÉGLA, födém fafödém, salak, homok, agyag feltöltéssel, cserép fedéssel.
Bejárati ajtó és konyha ablaka már műanyag.
Jelenleg a fűtése fatüzelésű kályhával megoldott, de a gáz a telken belül megtalálható. Javasolom a villanyvezetékek áthúzása után klímás fűtés kialakítását (2db), plusz fürdőszobába egy törölközőszárító feltételét, így a gáz bevezetése nem szükséges.
Az udvarban több melléképület is található.
Környék csendes. Tét városában minden elérhető, bolt, drogéria, orvosi rendelő stb.
Hitelre van szüksége?
Az Otthon Centrum az ország egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb hitelközvetítőjeként, teljes körű és díjmentes hitelügyintézéssel, biztosításkötéssel áll rendelkezésére!
Kérje személyre szabott ajánlatunkat Kollégáinktól!
Tulajdonságok
Családi ház
Cserépkályha
1957
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
107 589 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.