+16 fotó
Hirdetéskód: 8869911
Referenciaszám: M321498
Frissítve: 1 hónapja
Tibolddaróc eladó családi ház 2+1 fél szobás: 19,99 millió Ft
19,99 millió Ft
214,9 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
93 m²
827 m²
2+1 fél szoba
Leírás
A település fő utcáján, mégis nyugodt környezetben található ez a 2+1 szobás, 93 nm-es családi ház, 827 nm-es telken. Két napfényes, tágas szoba, egy praktikus konyha és jó méretű garázs teszik kényelmessé a mindennapokat. A villanyvezetékek felújítása megtörtént, a fűtést pedig gázkazán és vegyes tüzelésű kazán is biztosítja, így a rezsi könnyen optimalizálható. A ház jó elosztású, világos, udvara pedig kiválóan alkalmas pihenésre vagy kertészkedésre. Tibolddaróc a Bükk lábánál fekszik, ahol a természet közelsége és a falu nyugalma tökéletes harmóniát teremtenek. A környék ideális mindazoknak, akik csendesebb, de jól megközelíthető otthont keresnek. OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Otthon Start Program, Babaváró, Falusi CSOK, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítem ügyfeleim! Referenciaszám: M321498
Tulajdonságok
Családi ház
1
Átlagos
Gáz (konvektor)
1950
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 181 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
86 028 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.