Eladó ház Tiszaföldvár, Nefelejcs út 140 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8995093
Feltöltve: 9 napja

Tiszaföldvár eladó családi ház 5 szobás: 17 millió Ft

17 millió Ft
121,4 ezer Ft/m²
140 m²
Alapterület
1100 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
Eladásra kínál két tulajdonos egy két szintes, nagy alapterületű házat egy saroktelken, amelyet termő gyümölcsfák vesznek közre. A ház a település egyik legjobb helyén található, abszolút központi helyen, mégis csendes utcában. A ház évek óta lakatlan, így felújítása elengedhetetlen, bár minden működik benne, a vegyestüzelésű és gázzal kombinált kazán üzemképes, a meleg vizet víz áteresztős gázbojler adja és van kerti kút is. Földszinten 2 szoba, nagy nappali, konyha, spejz, fürdőszoba található, az emeleten 4 szoba, fürdőszoba, tároló van kialakítva. Tetszetős, egyedileg gyártatott félköríves nyílászárói a ház jellegzetességét adják. A kert teli virágzó bokrokkal, fákkal, madárcsicsergéssel.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
2
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Vegyes tüzelésű kazán
Építés éve:
1982
Terasz:
15 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Átlagos rezsiköltség:
15 000 Ft/hó
beépített konyhabútorbelsőkertbútorozatlancsatornacsendesétkezőgarázsgázjó beosztásújó közlekedésűkamrakertkertkapcsolatoskomfortosmelléképületműhelypincesaját parkolóvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 327 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 57 382 Ft
Második évtől
73 160 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,7%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.