Eladó ház Tiszalúc 132 nm
Eladó ház Tiszalúc 132 nm
Eladó ház Tiszalúc 132 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9009003
Referenciaszám: 126997
Feltöltve: ma

Tiszalúc eladó családi ház 5 szobás: 29,5 millió Ft

29,5 millió Ft
223,5 ezer Ft/m²
132 m²
Alapterület
850 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
Eladásra kínálunk Tiszalúcon egy jó állapotú, 132 m²-es, tetőtér-beépítéses családi házat, amely 850 m²-es telken várja új lakóit. Ez az ingatlan több, mint egy ház: lehetőség egy vidéki életre, alig 20 percre Miskolctól, végig kiváló minőségű úton. Műszaki jellemzők: • Energiatakarékosság: 2017-es felújítás (hőszigetelt műanyag nyílászárók redőnnyel/szúnyoghálóval, 20 cm-es födémszigetelés, cserepeslemez tető). • Rugalmas fűtés: Gázcirkó és vegyestüzelésű kazán – Ön dönt, melyiket használja! • Gazdaságos üzemeltetés: Ipari és éjszakai áram is rendelkezésre áll. • Tárolás: 40 m²-es pince (közvetlen belső lejárattal), 25 m²-es nagy belmagasságú garázs és külön kamra. • ÚJ építésű filagória beépített kerti grillezővel. Miért válassza ezt az otthont? • Tágas terek, két generációnak is: Az 5 szoba + nappalis elrendezés (83 m² földszint + 49 m² hasznos tetőtér) akár két külön lakrész kialakítását is lehetővé teszi. • Vidék, városi közelséggel: Miskolctól 20 km-re, kényelmes autózással elérhető távolságban fekszik. Ideális azoknak, akik a nap végén csendre és tiszta levegőre vágynak. • A Tisza közelsége: A folyópart közelsége horgászati, kirándulási és vízi sportolási lehetőségeket kínál – egy igazi „menekülőút” a hétköznapokból. Megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal!