Eladó ház Tiszavasvári 94 nm
Eladó ház Tiszavasvári 94 nm
Eladó ház Tiszavasvári 94 nm
+14 fotó
Hirdetéskód: 9004603
Feltöltve: 7 napja

Tiszavasvári eladó családi ház 4 szobás: 17,99 millió Ft

17,99 millió Ft
191,4 ezer Ft/m²
94 m²
Alapterület
1134 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Tisztelt Érdeklődő! Tiszavasváriban, központhoz közel eladásra kínálok egy 94 m2-es kertes családi házat. Az ingatlanban 3 szoba, nappali, előszoba, konyha , fürdőszoba helyiségek kerültek kialakításra. A szobák, hajópadló, padlószőnyeg burkolatot kaptak a többi helyiséget pedig járólappal burkolták. A ház fűtéséről gázkonvektorok gondoskodnak, a meleg vizet villanybojler szolgáltatja. Az ingatlanhoz tartozik egy műhely és egy tároló helyiség is. Az udvarban egy filagória található ami a kellemes pihenést szolgálja. A finanszírozáshoz HITEL, BABAVÁRÓ, igénybe vehető. Az ügyintézésben segítek!! IRÁNYÁR: 17.990.000.Ft Hívjon és tekintsük meg együtt!! Telefon: 06703947515

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1995
Energetikai besorolás:
I
bútorozatlancsatornagázkertkapcsolatosmelléképületösszkomfortossaját parkolóvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Gál Ingatlancentrum Az iroda összes hirdetése
+36 70 394 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 60 724 Ft
Második évtől
77 421 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,7%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.