+17 fotó
Hirdetéskód: 8996674
Referenciaszám: 395574
Frissítve: ma
Tóalmás eladó családi ház 2 szobás: 33,9 millió Ft
33,9 millió Ft
385,2 ezer Ft/m²
88 m²
1414 m²
2 szoba
Eladó családi ház Tóalmás, 88nm, 33.900.000Ft - Óvoda közelében
NAGY TELEK, FÉLKÉSZ INGATLAN!
Megvételre kínálok Tóalmás csendes részén, 1414 nm-es telken fekvő, nettó 88,45 nm, bruttó 98,3 nm-es, tégla + vályog falazatú, félkész állapotú családi házat.
Az épület 1960 körül épült, 2 szoba, fürdőszoba + WC, nappali, amerikai konyha, az udvaron és telken pedig nyári konyha, pincével és üvegház jellemzi.
2025-ben már elkészült:
- elektromos hálózat csere
- nyílászárók csréje
- helyiségek átalakítása
Tehát az alapok készen vannak, amelyből egy szuper kis házikó hozható ki. A fűtésre padlófűtés volt az elképzelés, nyilván kinek mi jön be!
A képeken látható anyagok maradnak (a befejezéshez nem lesz elég).
Minden a közeleben található:
- buszmegálló: 7 perc
- orvos: 7perc,
- óvoda - bölcsőde: 2 perc
- iskola: 7 perc
- bevásárlási lehetőség: 7 perc
A szomszédok kedvesek és barátságosak, mellyel egy igazán élhető lakóközösséget alkotnak.
AZ INGATLAN PER, TEHER és IGÉNYMENTES!
CSOK Pluszra és 3%-os hitelre (OSP) nem alkaklmas!
INGYENES hitel tanácsadás!
BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk minden elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul DÍJMENTESEN.
Önnek nincs más dolga, mint elbeszélgetni munkatársunkkal, aki a hallott információk alapján versenyre hívja a bankokat, hogy Ön hosszú távon is a legjobb konstrukciót kaphassa. A legjobb ajánlatokból végül Ön választhatja ki a nyertest.
Munkatársaink sokéves szakmai tapasztalattal várják Önt, előre egyeztetve akár a normál munkaidő után is.