+10 fotó
Hirdetéskód: 8477118
Frissítve: 1 hónapja
Tököl eladó családi ház 4+1 fél szobás: 92,5 millió Ft
92,5 millió Ft
547,3 ezer Ft/m²
169 m²
469 m²
4+1 fél szoba
Két generációs Családiház eladó
Kettő vagy akár három generációs ház eladó több lehetőség van benne.
169nm -en .
2 konyha , 2 nappali ,3 fürdőszoba ,spajz , 3 hálószoba és egy 35 nm -es szoba ami erkélyes .
Fél ház alatt pince .
Fűtés : gázkazán ,vegyestüzelésű kazán .
Földszinten és a tetőtérben klima van .
Az udvarban található 3 autónak garázs .
Pihenésre egy szaletlik ami a nappaliból is megközelithető .
És ha nem akar kertészkedni de mégis kertesházban szeretne lakni van kert is .
Tulajdonságok
Családi ház
2
Átlagos
Gázkazán
1992
13 m²
15 m²
Nem adta meg a hirdető
40 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
MG
Marics György
+36 30 658 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
398 078 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
MG
Marics György
+36 30 658 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
MG
Marics György
+36 30 658 2