Eladó ház Törtel 210 nm
Eladó ház Törtel 210 nm
Eladó ház Törtel 210 nm
+2 fotó
Hirdetéskód: 9002033
Referenciaszám: 3613084-3788895
Frissítve: ma

Törtel eladó családi ház 2 szobás: 19 millió Ft

19 millió Ft
90,5 ezer Ft/m²
210 m²
Alapterület
1036 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Törtelen, Ceglédtől kb 8 km- re kínálunk eladásra egy külterületi házszámos tetőtérbeépített tanyát. Az épület felújítást igényel, elsősorban a benti helységek. A konyha, WC, mosdó már kialakítva, járólapozva, két szoba kisebb ráfordítás után költözhető. Vegyes kazán beállítva, szerelvényezve, de jelenleg cserépkályha biztosta a fűtést. Az ingatlanból 210 nm lakóteret lehet kialakítani, ebből 51 nm a tetőtér. A telek területe 1036 nm. Nagyon sok variációs lehetőség van benne, csendes jó helyen, aszfaltos út mellett saroktelken. A házzal szemben van a buszmegálló! Figyelem! Az adatlap Megbízónktól kapott adatok alapján készült,pontosságukért felelősséget nem tudunk vállalni! Kereső ügyfeleinket számos szolgáltatással segítjük! Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Cseri Józsefné Margit
HOUSE36 Ingatlanhálózat
Az iroda összes hirdetése
+36 70 798 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 64 133 Ft
Második évtől
81 767 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,7%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.