+17 fotó
Hirdetéskód: 8885342
Referenciaszám: 195200726
Frissítve: 7 napja
Tószeg eladó családi ház: 96,7 millió Ft
96,7 millió Ft
483,5 ezer Ft/m²
200 m²
2485 m²
Leírás
Tószegen, 2485 nm-es telken, egy 1989-ben épült bruttó 200 nm-es, 4 szoba + amerikai konyhás nappalis,minőségi családi ház eladó.
A földszinten található:
- Fedett gépkocsibeálló,
-Egy 20 nm-es fűtött garázs,
-Mosókonyha, ahol az Ariston vízmelegítő,törölköző szárító található.
-Egy helyiség, ahol a gázkazán, tusoló, wc, mosdó lett kialakítva.
Félemelet:
-Előszoba.
- Nagy, tágas ,egy légtérben található étkező, konyha, nappali/ 72 nm/.
-Az étkezőből 20 nm-es teraszra juthatunk ki.
1.emelet:
-Hálószoba, minőségi beépített bútorral.
-Wc mosdóval,
-Gardróbb.
-Felújított fürdőszoba /kád, tusoló, wc, bidé/
2. emelet
-Három külön bejáratú szoba.
-Két gardróbb, közlekedő.
A családi ház fűtése 3 éves modern gázkazánnal történik.A hidegburkolatos helyiségekben padlófűtés, a többi helyiségben radiátorok, 2 db hűtő- fűtő klíma,valamint a nappaliban vízteres kandalló biztosítja az otthon ideális hőmérsékletét!
A nyílászárók és a villanyvezeték cseréje 3 éve megtörtént.
Az ingatlan kiváló elosztásánál fogva az otthon mellett, esetleges vállalkozásának is helyet biztosíthat!
Az ár a bútorokat is magába foglalja, valamint szolnoki belvárosi lakás beszámítása is szóba jöhet.
Az ingatlan Falusi CSOK-ra alkalmas!
Ha hirdetésem felkeltette érdeklődését, további információkért várom megtisztelő hívását a hét bármely napján!
Tulajdonságok
Családi ház
1
Jó állapotú
Egyéb
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 390 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
416 153 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.