+10 fotó
Hirdetéskód: 9010581
Referenciaszám: H348246
Feltöltve: ma
Tura eladó családi ház 2+1 fél szobás: 37,5 millió Ft
37,5 millió Ft
451,8 ezer Ft/m²
83 m²
1245 m²
2+1 fél szoba
Részben felújított ház azonnali birtokba adással!
Pest vármegye, Tura településének központi részén eladásra kínálok egy 83 nm-es, VEGYES ÉPÍTÉSŰ, 2+1 SZOBÁS, TEHERMENTES családi házat! A DÉLI FEKVÉSŰ ingatlan elosztása jónak mondható, fűtése gáz-konvektorral megoldott. A ház első, nagyobb része vályogból, hátsó, kisebb része pedig téglából épült.
Az építményben több felújítás is történt, többek között:
- A villany átvezetékelése megtörtént.
- A fürdőszobában a burkolatok cserélve lettek, a hátsó rész vizesblokkja pedig teljesen át lett alakítva új bojlerrel, vízvezetékrendszerrel és burkolattal.
- A hátsó lakrész új aljzatbetont kapott.
- A nyílászáró ablakok és ajtók egy része új.
- A teraszhoz lépcső lett kialakítva.
- A helyiségek új színezést kaptak.
- A tetőszerkezet pár éve lett javítva.
Az ingatlan közművesített, víz, villany, gáz és csatorna is házon belül van. A két külön lakrészben külön fürdőszoba-WC, hálószoba és konyha található, így akár KÜLÖN GENERÁCIÓNAK VAGY BEFEKTETŐKNEK IS TÖKÉLETES megoldást nyújthat! Az ingatlan a település központjában fekszik, iskola-óvoda, posta, buszmegálló gyalog 10 percen belül elérhető, jó szomszédokkal van körbevéve. Az autópálya felhajtó néhány km-re található, Budapest közelsége pedig ugyancsak fontos tényező lehet az új lakónak! Az ingatlan tehermentes, birtokba adása a teljes kifizetés után azonnal kivitelezhető.
Tulajdonságok
Családi ház
1
Átlagos
Gáz (konvektor)
1955
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 525 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
161 383 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.