+14 fotó
Hirdetéskód: 8425554
Referenciaszám: 378883
Frissítve: 11 napja
Vácegres eladó családi ház 1+3 fél szobás: 28 millió Ft
28 millió Ft
636,4 ezer Ft/m²
44 m²
1101 m²
1+3 fél szoba
Eladó családi ház Vácegres, 44nm, 28.000.000Ft - tó mellett
Erdőkertes határán, de közigazgatásilag Vácegreshez tartozó ház eladó TÓPARTON, 1101 nm-es telken!
Az épület az ARTERS RT-4 megnevezésű, ráckevei szövetkezet által gyártott faház elemeiből épült 1990-ben.
Az alsó szint 26 nm (+ fedett terasz 14 nm), a tetőtér bruttó 18 nm, összesen 44 nm.
A földszinten 3,6 nm-es konyha, 2,4 nm-es fürdő, 2,2 nm-es közlekedő, 4,2 nm-es háló, és 13,6 nm-es nappali-étkező található, a tetőtérben pedig 2 szoba.
Különösen ajánlom azoknak, akik nem szeretik a közmű számlákat. A víz bevizsgált vizű 25 méteres fúrt kútból megoldott, a szennyvíz emésztőbe távozik.
A hidrofor 1 éves. A meleg vizet 100 literes villanybojler biztosítja, melyet 2 éve vásároltak.
A hatalmas előkertnek köszönhetően több autóval is be lehet állni a telekre, de zárt beálló is kialakításra került.
Ha szeretne elvonulni hétvégénként egy tó partjára, vagy akár állandó lakhatását oldaná meg természetközeli helyen, mégis mindenhez közel, ezt az ingatlant érdemes megtekintenie.
Az ingatlan elhelyezkedése is ideális, hiszen a közlekedés tökéletes, pár perc sétára található a távolsági busz megállója, mely Újpest-Városkapu és Galgamácsa között jár Fót Veresegyház érintésével.
Kikapcsolódásra a veresegyházi tavak, a termál fürdő, a medvefarm, az őrbottyáni horgásztó, a vácrátóti arborétum, és a helyi kultúrális programok nyújtanak lehetőséget.
Az ingatlan a földtörvény hatálya alá tartozik, kifüggesztés köteles. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 378883