Eladó ház Vácrátót 73 nm
Eladó ház Vácrátót 73 nm
Nem található kép
Hirdetéskód: 8444105
Frissítve: 8 napja

Vácrátót eladó családi ház 4 szobás: 66,9 millió Ft

66,9 millió Ft
916,4 ezer Ft/m²
73 m²
Alapterület
300 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Új építésű ingatlanokra vonatkozó kedvezmények , ZÖLDHITEL, támogatott hitel, illeték kedvezmény igényelhető!!! Vácrátóton,Újpesttől autóval 15-20 perc, buszmegállótól 8 perc távolságra új építésű családi ház eladó! Az ingatlan kertes övezetben,aszfaltos utcában épül. A házat jól átgondolt tervezés szerint épül. Élhető, világos szobák, alacsony rezsi költség, korszerű szigeteléssel, és hőszivattyús fűtéssel kivitelezve. A ház nettó: 72,54 nm Terasz: 12,00 nm Telek: 300 nm/ház Ingatlan elosztása: -Előszoba: 3,41 nm -közlekedő: 5,5 nm -szoba: 8,1 nm -szoba: 12 nm -szoba: 10,15 nm -nappali-étkező-konyha: 25,11 nm -fürdőszoba: 5,52 nm Átadás: 2026.év 10 % foglalóval leköthető /szerződéskötéstől számítva kb. 6-7 hónap/.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Új építésű
Fűtés:
Hőszivattyú
Építés éve:
2025
Terasz:
12 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Napelem:
Nincs
amerikai konyhabútorozatlancsatornacsendesétkezőhőszigeteltjó beosztásújó közlekedésűkertkocsibeállóösszkomfortosvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 20 231 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 225 815 Ft
Második évtől
287 907 Ft
Kedvezményes kamat
7,99% 8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.