+14 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9002613
Referenciaszám: M327972
Feltöltve: 4 napja
Vállaj eladó családi ház 2 szobás: 16,2 millió Ft
16,2 millió Ft
137,3 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
118 m²
611 m²
2 szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
LEHETŐSÉGEK TÁRHÁZA VÁLLAJON!!
Eladdásra kínálunk vállajon egy 118 nm.-es vályogházat ami egy 600nm-es telen helyezkedik el.
Lehetőség befektetőknek és fiatal pároknak ? személyre szabható vályogház Csenger és Fehérgyarmat közelében. A belső falak állnak, így könnyedén kialakítható két szoba, egy 54 négyzetméteres nappali, tágas konyha, étkező, fürdőszoba. A mennyezetet szépen elkezdték deszkázni, így letisztult és esztétikus megjelenést kapott. Ez a tér még jobban kihangsúlyozza az ingatlan egyediségét és a benne rejlő lehetőségeket.A villany a házban kiépített, a víz és gáz az udvaron, a kerítésen belül található. A környék békés, mégis jól megközelíthető, a telek ideális kert kialakítására, és a közelben minden alapvető szolgáltatás elérhető. Képzelje el, ahogy minden reggel ebben a térben indul a nap, a falak között az ön álmai születnek, és minden sarok egy új kezdetet ígér. Ez az otthon több, mint egy ház; ez az a hely, ahol a legfontosabb pillanatok születnek. Ideális választás családoknak, befektetőknek, felújítóknak.
Ha hirdetésem felkeltette az érdeklődését hívjon bizalommal!!
Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget!
Ha Ön is egy szerethető, tágas otthonra vágyik Vállaj egyik frekventált utcájában, hívjon bizalommal ,és tapasztalja meg személyesen azt az érzést, amit ez a ház lehetősége nyújt.
Amennyiben hitelre van szüksége, ingyenes előbírálatot készítek, soron kívül, rugalmas időbeosztással, az Ön időbeosztásához igazodva!
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget keressen bizalommal további információért vagy időpont egyeztetésért!