Eladó ház Várkesző 90 nm
Eladó ház Várkesző 90 nm
Eladó ház Várkesző 90 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 8960222
Referenciaszám: 5262
Frissítve: 9 napja

Várkesző eladó családi ház 3 szobás: 28,3 millió Ft

28,3 millió Ft
314,4 ezer Ft/m²
90 m²
Alapterület
1895 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
90 m2-es szigetelt családi ház 1895 m2-es telken eladó. HELYISÉGEK: - 3 szoba - konyha + étkező - fürdőben zuhanyzó MŰSZAKI JELLEMZŐK: - tégla és kőépület - új nyílászárók, utcafronton redőnnyel felszerelve - új villany-, és vízvezetékek - 2023-ban felújított fürdő - külső szigetelés - födémen 10 cm-es szigetelés - fűtés vízteres kandallóval, a hőleadók lapradiátorok - meleg víz villanybojler által - 2 bejárat MELLÉKÉPÜLETEK: - 2 garázs (egyik aknás) - tárolók - állattartásra alkalmas épületek TELEK: - 1895 m2-es - tágas előkert - kút - körbekerített FONTOS LEHET: - egy tulajdonos - tehermentes VÁRKESZŐ A kb. 140 fős település Szanytól 5 km-re, Pápától 22 km-re fekszik a Rába partján. - orvosi rendelő - falusi csok a településen igényelhető

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Vegyes tüzelésű kazán
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csendesétkezőgarázshőszigeteltjó beosztásúkertkertkapcsolatosmelléképületösszkomfortosszigeteltteraszvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Katrinecz Tamás
CsornaIngatlan
Az iroda összes hirdetése
+36 20 440 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 95 524 Ft
Második évtől
121 790 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.