Eladó ház Vaskút 71 nm
Eladó ház Vaskút 71 nm
Eladó ház Vaskút 71 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 8997802
Referenciaszám: M328540-5219155
Frissítve: 4 napja

Vaskút eladó családi ház 2 szobás: 24 millió Ft

24 millió Ft
338 ezer Ft/m²
71 m²
Alapterület
720 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Bács-Kiskun vármegyében Vaskúton eladóvá vált egy 71 m2-es családi ház. Az ingatlan 1 hálószobából, 1 nappaliból, 1 konyhából, 1 étkezőből, 1 fürdőszobából, több tároló helyiségből, pincéből, és 1 kinti mellékhelyiségből áll. A fűtés jelenleg gázkonvektorral történik, igény szerint akár kandallóval/kályhával is egyaránt megoldható. A padlás beépítésre alkalmas, amellyel további 50 m2-rel tovább bővíthető az alapterület. A telek mérete 720 m2, amelyen találhatóak még tároló helyiségek (összesen 44 m2), pince (7,7 m2), őszibarackfa, virágok és egy tulipánfa. Parkolási lehetőségre az utcán és az udvarban is lehetőség van. Az ingatlan csatornára van kötve, továbbá a víz, az áram és a gáz is be van kötve. Az udvarban fúrt kút van, a kert kertészkedésre alkalmas. Az energetikai tanúsítványt legkésőbb az adásvételi szerződés aláírásáig elkészíti az eladó. Keressen bizalommal, ha az ingatlan felkeltette az érdeklődését! Teljeskörű és díjmentes hitelügyintézéssel, pénzügyi tanácsadással, továbbá lakásbiztosítással, érintésvédelemmel és energetikai tanúsítvány készítésével kapcsolatban is az Önök rendelkezésére állunk!

Építés éve:
1950
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
összkomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Majorosné Varga Judit
OTPip - Szekszárd Széchenyi utca 59 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 70 576 0