Eladó ház Vecsés, Apafi utca 39 nm
Eladó ház Vecsés, Apafi utca 39 nm
Eladó ház Vecsés, Apafi utca 39 nm
+4 fotó
Hirdetéskód: 9007947
Referenciaszám: HZ083394
Feltöltve: 1 napja

Vecsés eladó családi ház 2 szobás: 38 millió Ft

38 millió Ft
974,4 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
39 m²
Alapterület
380 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Vecsés közkedvelt részén eladó felújítandó téglaépület saját kerttel Vecsés kedvelt, nyugodt részén kínálok megvételre egy 39 m²-es, felújítandó téglaépületet, amelyhez 380 m²-es saját kertrész tartozik. Az ingatlan társasházi besorolású, külön mérőórákkal rendelkezik, így nincsenek osztatlan közös tulajdonú részek. Az épület beton alapra, tégla falazattal épült, tetejét cserép fedi. Jelenlegi állapota felújítandó, akár teljes átalakítást igényel, azonban egy kis fantáziával igazán hangulatos otthon alakítható ki belőle. A telek beépíthetősége 30%, továbbá statikai vizsgálat alapján lehetőség van az épület bővítésére, akár egy további szint ráépítésére is, így a lakótér jelentősen növelhető. A tulajdonos már megkezdte a felújítási munkálatokat: a padlófűtéshez szükséges csövek lefektetésre kerültek, az aljzat betonozása megtörtént, a villanyhálózat 32 A-re bővített. Az ingatlan további kialakítása már az új tulajdonos igényei és elképzelései szerint valósítható meg. Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését , várom megtisztelő hívását.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1980

Az iroda összes hirdetése
+36 53 999 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 128 265 Ft
Második évtől
163 535 Ft
Kamat
7,99%