Eladó ház Vecsés 230 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9009254
Feltöltve: ma

Vecsés eladó családi ház 5 szobás: 60 millió Ft

60 millió Ft
260,9 ezer Ft/m²
230 m²
Alapterület
560 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
Vecsésen 230nm-es 5szobás cs.házat kínálunk, 560nm-es telekkel. Az ingatlan melegéről gázkonvektor fűtés gondoskodik. A ház igény szerint felújításra szorul. A tető és nyílászárók állapota jó, a telek rendezetlen.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 615 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 202 524 Ft
Második évtől
258 213 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 615 2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 615 2

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem