+12 fotó
Hirdetéskód: 8586525
Referenciaszám: 1234_ar
Frissítve: 5 napja
Veresegyház eladó családi ház 4+3 fél szobás: 139,8 millió Ft
139,8 millió Ft
355,7 ezer Ft/m²
393 m²
1298 m²
4+3 fél szoba
Eladó családi ház Veresegyház Ligetek 393m2 139800000 Ft
Eladó kétszintes, szerkezetkész családi ház!
Hozza ki a maximumot ebből a fantasztikus lehetőségből és alakítsa saját ízlésére új otthonát!
Ne hagyja ki, tegye meg ajánlatát még ma!
Eladó Veresegyházán, a Ligetek városrészben, gyönyörű környezetben egy bruttó 393 nm-es, kétszintes, egyedi kialakítású, BEFEJEZÉSRE/FELÚJÍTÁSRA váró családi ház, 1298 nm-es, összközműves telekkel.
A jelenlegi készültségi fok 70%.
Kialakítási tervek: nappali, 4 hálószoba, dolgozó, hobbi szoba, étkező, kamra, gardrób, 2 fürdőszoba, zuhanyzó-WC, 2 db WC, tároló-kazán, 2 előszoba, közlekedők, dupla garázs.
Elvégzett munkálatok: víz-, villanyvezetékek, padlófűtés rendszer kialakítása.
A burkolatok, beltéri nyílászárók beszerelése, szigetelés, tetőszigetelés, kertrendezés stb. már az új tulajdonosra vár.
További információért és a megtekintéssel kapcsolatban várom hívását.
Irodánk ÚJ ÉPÍTÉSŰ ingatlanok specialistája, felkészült értékesítőkkel!
Jogi háttérrel (kedvező díjazással) és az egyik legjobb, bank semleges HITELKÖZVETÍTŐVEL segítjük vásárlását.
Hitelszakértőnk teljes körű ügyintézéssel áll Vevőink rendelkezésére, legyen szó OTTHON START, CSOK+, BABAVÁRÓ vagy a legjobb piaci hitelről.
Új építésű ingatlanjainkat BERUHÁZÓI ÁRON értékesítjük!
Amennyiben értékesíteni kívánja ingatlanát, irodánk egyedi, kedvező ajánlattal áll rendelkezésére!
Tulajdonságok
Családi ház
2
Szerkezetkész
2010
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 334 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
601 635 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.