+17 fotó
Hirdetéskód: 8577502
Referenciaszám: 331279
Frissítve: 6 napja
Visegrád eladó családi ház 6 szobás: 109 millió Ft
109 millió Ft
304,5 ezer Ft/m²
358 m²
1060 m²
6 szoba
Eladó Ház, Visegrád 109.000.000 Ft
Visegrád egyik legszebb részén, a Duna-Ipoly Nemzeti Park területén, családi házas övezetben kínálunk eladásra egy 358nm-es , 6 szobás családi házat 1060nm-es telekkel. A ház lenyűgöző Dunai panorámával és kilátással a visegrádi fellegvárra várja új tulajdonosát.
Az ingatlan 3 szintes, jó állapotú, dupla komfortos, a tetőtér beépített, és a ház 1978-as építését követően 2006-ban teljes körű felújításon esett át.
Elosztása:
Földszint:
- 2 szoba
- fürdőszoba ( zuhanyzós)
- külön wc
- műhely
- egy állásos garázs
Emelet:
- előszoba
- nappali
- 2 hálószoba
- konyha
- étkező teraszkapcsolattal
- fürdőszoba
Tetőtér:
- 2 hálószoba
- fürdőszoba
- tároló
- erkély
Az ingatlan további jellemzői:
- fűtése: gázkazán és cserépkályha
- borospince a kertben
- udvari beálló
- a telek hátsó része hegyoldali, teraszos kialakítású
A ház elhelyezkedése ideális: csendes, nyugodt környezetben található, mégis csak 1 km-re a városközponttól.
Ez a különleges otthon tökéletes választás azoknak, akik a természet közelségére, páratlan panorámára és békés környezetre vágynak, miközben a mindennapi élet kényelme is könnyen elérhető.
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget! Keressen bizalommal a megtekintésért, akár hétvégén is.
Tulajdonságok
Családi ház
3
Átlagos
Gázkazán
1950
E
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 527 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
469 086 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.