+17 fotó
Hirdetéskód: 9003069
Frissítve: 2 napja
Zalaegerszeg eladó családi ház 4+1 fél szobás: 98,9 millió Ft
98,9 millió Ft
642,2 ezer Ft/m²
154 m²
850 m²
4+1 fél szoba
Leírás
Zalaegerszeg kedvelt lokációjában Andráshidán, a népszerü Gébárti-tótól 10 perc sétára magánszemélytöl családi ház eladó.
Tégla falazat, fa nyilászárók hőszigetelt üveggel, duplán szigetelt tetővel.
32 négyzetméteres nappali kanallóval, nagy konyha étkezővel, 3 hálószoba, 1 gardrób, 2 fürdő káddal, külön wc-k.
28 négyzetméteres terasz, 850 négyzetméteres gondozott terület dísz és gyümölcsfákkal.
Fűtött, aknás garázs és két fedett kocsi beálló.
Fűtése kondenzációs gázkazán, kandalló, hütő-fűtő klima.
Elektromos kapu és garázskapu.
Tulajdonságok
Családi ház
2
Jó állapotú
Gázkazán
8 m²
25 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
HA
Horváth Anikó
+36 30 620 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
425 621 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
HA
Horváth Anikó
+36 30 620 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
HA
Horváth Anikó
+36 30 620 2
Hasonló eladó ingatlanok Andráshida városrészben
Frissítve: 1 hónapja
9
99,5 millió Ft 700,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zalaegerszeg, Andráshida

Frissítve: 1 éve
20
97 millió Ft 346,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zalaegerszeg, Kertváros
Frissítve: 19 napja
7
91,2 millió Ft 1,14 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Zalaegerszeg

Fedezd fel a
hasonló házakat!Még további házak Zalaegerszegen 98,9 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 15 napja
5
99 millió Ft 990 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zalaegerszeg, Csács

Frissítve: 9 napja
4
105 millió Ft 606,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zalaegerszeg, Csács

Frissítve: 12 napja
7
91,2 millió Ft 1,14 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Zalaegerszeg