+17 fotó
Hirdetéskód: 8831398
Referenciaszám: H511617
Frissítve: 2 napja
Zalaegerszeg eladó családi ház 5 szobás: 109,99 millió Ft
109,99 millió Ft
785,6 ezer Ft/m²
140 m²
1124 m²
5 szoba
EGERSZEGHEGYEN 2 szintes CSALÁDI HÁZ +garázzsal+nyári konyhával+medencével+nagy pincével sík telken ELADÓ!
Ha Ön egy olyan otthont keres, ahol a klasszikus stílus időtálló eleganciája találkozik a modern kényelemmel, akkor ezt az ingatlant látnia kell.
Ez a kiváló állapotú, 2 szintes, tégla építésű családi ház folyamatosan karbantartott, minden részletében átgondolt és gondosan megőrzött. Tágas terei és harmonikus elrendezése ideális nagycsaládosoknak vagy azoknak, akik nem szeretnének kompromisszumot kötni a tér és a kényelem terén.
A 140 nm-es otthon szíve a hatalmas, otthonos nappali–konyha–étkező, ahol a családi és baráti összejövetelek valódi élménnyé válnak.
A házban 4 kényelmes szoba, nappali-konyha-étkező, 2 fürdőszoba, kamra, háztartási helyiség biztosítja a nyugodt mindennapokat. Az otthon melegéről az elektromos kazán gondoskodik, illetve van egy hangulatos kandalló a nappaliban.
Az ingatlan rendelkezik egy 65 nm-es, teljesen száraz, járólappal burkolt pincével, amely számtalan lehetőséget rejt: hobbitér, borospince, edzőszoba vagy akár vállalkozás céljára is tökéletes.
A ház az Egerszeghegyi úton van, könnyen megközelíthető és egy karnyújtásnyira van a buszmegálló.
Az 1124 nm-es, sík, széles telken minden adott az igazi kertvárosi élethez:
2 állásos garázs
fedett autóbeálló/terasz
36 nm-es nyári konyha WC-vel
hangulatos kerti kiülő
és a kert ékköve: egy hatalmas, fedett 4,5 x 9 méteres MEDENCE
Az ingatlan tele van extrákkal, melyek a biztonságot és a gazdaságos fenntartást szolgálják:
riasztórendszer
kamerarendszer
elektromos kapu
15 kW-os napelem rendszer – a rezsi nulla
öntözőrendszer
Ez az otthon nem ígéret – kész megoldás. Egy hely, ahol minden adott ahhoz, hogy az új tulajdonos azonnal élvezhesse a kényelmet, a biztonságot és a nyugalmat.
Ha valami igazán különlegeset keres, itt megtalálta.
Amennyiben a képek és a leírás alapján az ingatlan felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal a megadott elérhetőségeken, keresse az ingatlant a honlapunkon, több kép is segíti Önt a választásban!
Irodánk teljes körű, díjmentes szolgáltatást nyújt kereső ügyfeleinknek, amennyiben Önnek hitelre van szüksége, segítünk! Szakszerű tanácsadással, hitel ügyintézéssel, energetikai tanúsítvány elkészítésével és kedvező díjszabású ügyvéddel nyújtunk segítséget!