Eladó ház Zalaegerszeg, Kaszaháza 120 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9003025
Feltöltve: 4 napja

Zalaegerszeg eladó családi ház 4 szobás: 69,9 millió Ft

69,9 millió Ft
582,5 ezer Ft/m²
120 m²
Alapterület
741 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Zalaegerszegen a Kaszaházi úton eladóvá vált nagyszüleim szeretett családi háza. Elhelyezkedése miatt akár üzleti célra is alkalmas. - a bruttó alapterülete 120 nm - 4 szobás - fűtése gázkonvektorral, és fatüzelésű kályhával történik - a nyílászárói vegyesen fa és műanyag (részben felújított) - tégla falazatú - dupla garázsos - beton födémes tetőszerkezet, igény esetén akár beépíthető - az ingatlanhoz tartozó telek mérete 741 nm Az ingatlan per és tehermentes, akár azonnal költözhető. Érdeklődni a 0630/511-90-99 Irányár: 69.900.000 Ft További képeket e-mailben tudok küldeni.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
2
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Energetikai besorolás:
G
bútorozottcsatornagarázsgázipari áramvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 511 9

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 235 941 Ft
Második évtől
300 818 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel