Eladó ház Zalaegerszeg, Öreghegy 50 nm
Eladó ház Zalaegerszeg, Öreghegy 50 nm
Eladó ház Zalaegerszeg, Öreghegy 50 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 9000123
Frissítve: 6 napja

Zalaegerszeg eladó családi ház 2+2 fél szobás: 16,5 millió Ft

16,5 millió Ft
330 ezer Ft/m²
50 m²
Alapterület
1614 m²
Telek
2+2 fél szoba
Szobák száma
Zalaegerszeg kedvelt részén kínálok eladásra lakható ,vegyesfalazatú zárkerti ingatlant 2 félszoba,konyha,étkező,zuhanyzó-wc elosztású.Nagyon szuper pince résszel Fűtése kályhával,és 2 db klímával történik.Ablakai műanyagra lettek cserélve,szúnyoghálós redőnnyel Területe sík,és enyhén lejtős

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Cserépkályha
Építés éve:
1960
Terasz:
12 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
beépített konyhabútorbiztonsági ajtórácsbútorozatlancsatornacsendesétkezőgázhőszigeteltinternetkábeltévékertklímakomfortospinceredőnyteraszvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Elad-Lak Ingatlaniroda Az iroda összes hirdetése
+36 30 749 9

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 55 694 Ft
Második évtől
71 008 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,7%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Elad-Lak Ingatlaniroda Az iroda összes hirdetése