+13 fotó
Hirdetéskód: 8942610
Referenciaszám: 394078
Frissítve: ma
Zalaegerszeg eladó családi ház 3 szobás: 89 millió Ft
89 millió Ft
957 ezer Ft/m²
93 m²
1049 m²
3 szoba
Eladó családi ház Zalaegerszeg, 93nm, 89.000.000Ft - Város szélén
Zalaegerszeg csendes városrészében eladó egy családi ház.
Az ingatlan összesen 93 m2 lakóterülettel rendelkezik, és egy 1049 m2-es telken helyezkedik el.
Az első szinten található a konyha és a fürdőszoba. A konyhát egyedileg tervezték és építették be. Ezen kívül egy konyhasziget és egy kis kávésarok is kialakításra került.
A második szinten található a hálószoba és a nappali. Erről a szintről egy félköríves erkély is megközelíthető.
A felújítás során új tető került az épületre, valamint teljesen megújult az elektromos és vízhálózat is. A fűtést kandalló, illetve norvég elektromos fűtőpanelek biztosítják.
A telken egy régebbi szőlőskert és különböző gyümölcsfák találhatók.
Zalaegerszeg jól kiépített infrastruktúrával rendelkezik: bevásárlási lehetőségek, iskolák, óvodák, kórház, sportlétesítmények és kulturális intézmények egyaránt megtalálhatók. Az osztrák és a szlovén határ is körülbelül egy órán belül elérhető. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 394078
Tulajdonságok
Családi ház
3
Felújított
Egyéb
1991
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 227 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
383 015 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.