Hirdetéskód: 8534386
Feltöltve: 1 éve
Zalakaros eladó családi ház 6 szobás: 72,47 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
72,47 millió Ft
241,6 ezer Ft/m²
198 017 Euro
660,06 Euro/m²
300 m²
450 m²
6 szoba
Eladó vendégház ujj engedéllyel
Zalakaroson Vendégház Eladó 600 méterre a városi Fürdőtől nyitott parkoló a ház előtt kettő két fős kettő négyfős szobák minden szobához külön fürdőszoba közös konyha ebédlő nappali
Minden butorzattal együtt
Tulajdonságok
Családi ház
2
Felújított
Elektromos
1975
5 m²
15 m²
A+++
Van
10 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 431 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 431 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 431 8