+17 fotó
Hirdetéskód: 8769752
Referenciaszám: 389043
Frissítve: 6 napja
Zalavég eladó családi ház 3 szobás: 9,6 millió Ft
9,6 millió Ft
102,1 ezer Ft/m²
94 m²
1991 m²
3 szoba
Eladó családi ház Zalavég, 94nm, 9.600.000Ft - Zalavég
A Szajki tavaktól mindössze 9 km - re Zalavégen 1991 m2 - es SÍK területtel rendelkező 94 m2 - es, 3 szobás, azonnal birtokba vehető családi ház eladó!
Irányára: 9.600.000 Ft
Az ingatlan jellemzői:
- Állapota felújítandó, tehát hálózat csere nem történt, szigetelést nem kapott, mind műszaki, mind esztétikai szempontból renoválni szükséges, egy tisztasági festés nem elegendő!
- 94 m2 - en ad helyet egy előtér - folyosó együttesnek, 3 szobának, egy konyhának és az abból nyíló kamrának, valamint egy fürdőkáddal és toalettel felszerelt fürdőszobának.
- Az ingatlan az 1960-as években kizárólag téglából épült, fa födémmel rendelkezik, tetejének fedése cserép.
- Közművek közül a vezetékes víz és az áram az ingatlanban található, gázcsonk telken belül, a szennyvíz pedig a telek előtt áll rendelkezésünkre.
Az 1991 m2 - es minden oldalról körbekerített területen található több melléképület is.
Zalavég egy csendes, nyugodt település, ahol bolt, orvosi rendelő, sporthorgásztó és mobilposta található, iskola és óvoda pedig a szomszédos településeken elérhető.
Szomszédságában az alig 9 km - re lévő Szajki - tavaknál kikapcsolódásra szolgáló STRAND, ÉTTEREM és HORGÁSZATI lehetőség is biztosított.
Zalaegerszeg, Körmend, Sárvár és a Balaton is cca. 40 km-es távolságban érhető el.
Ajánlom azoknak:
- Akik nem riadnak vissza a felújítással járó munkálatoktól,
- akiknek fontos a 3 szoba megléte,
- akik zöld környezetben, közel a természethez képzelik el életüket.
Az ingatlan tulajdonviszonyai rendezettek, tulajdoni lapja teher,per -és igénymentes, a teljes vételár kifizetését követően AZONNAL birtokba vehető. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 389043