Eladó lakás Budapest XVI. kerület, Mátyásföld 53 nm
Eladó lakás Budapest XVI. kerület, Mátyásföld 53 nm
Eladó lakás Budapest XVI. kerület, Mátyásföld 53 nm
+15 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9009957
Referenciaszám: H518209
Feltöltve: ma

Budapest XVI. kerület eladó csúsztatott zsalus lakás 2 szobás: 67 millió Ft

67 millió Ft
1,26 millió Ft/m²
53 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Eladó Budapest XVI. kerületében, Mátyásföld és Sashalom határán a közkedvelt Centenáriumi lakótelepen egy földszinti, 53 m2-es, 2 szobás, erkélyes, ablakos konyhás lakás. A lakás világos, tágas terekkel, külön nyíló szobákkal rendelkezik. Az ablakokat és az erkélyajtót már kicserélték műanyagra, minden más felújításra, frissítésre vár. Az közlekedő egyik oldalán nagy méretű beépített szekrény segít a kényelmes pakolásban, de a szobák is jól bútorozhatók. Egyedi (gáz konvektoros) fűtése van. A lakáshoz tartozik egy önálló tároló a földszinten. A társasház rendezett és nyugodt, a "panelprogram" során hőszigetelték, aminek erre a lakásra eső törlesztőrészleteit a jelenlegi tulajdonos már teljesen kifizette. Az egész lakótelepen ingyenes a parkolás, sétatávolságban vásárlási lehetőségek, óvoda, iskola, orvosi rendelő és számos szolgáltatás könnyíti az itt lakók életét. Az Örs vezér terére közvetlen buszkapcsolattal lehet eljutni és a gödöllői/csömöri HÉV is könnyedén elérhető. Autóval pár perc az M0, az M3, a Pólus Center, a World Mall (volt Ázsia Center). A lakás 1/1 tulajdon, per- és tehermentes, rövid határidővel birtokba vehető. Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére. Bankfüggetlen hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen. Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal várják Önt az előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is. Időpontért, további információkért keressen akár hétvégén is!