+4 fotó
Hirdetéskód: 9020195
Referenciaszám: M329619
Frissítve: ma
Budapest XVI. kerület eladó csúsztatott zsalus lakás 2+1 fél szobás: 83,9 millió Ft
83,9 millió Ft
1,23 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
68 m²
2+1 fél szoba
2. emelet
Leírás
A 16. kerületben a Jókai lakótelep egyik legcsendesebb utcájában eladó egy 68 nm-es, 2+fél szobás lakás!
A lakás É?D tájolású. A tágas, 8 nm-es erkélyről kellemes kilátás nyílik a családi házas zöld övezetre. Az ingatlan praktikus elrendezésű: a fürdőszoba és a WC külön helyiségben található, a közlekedőn pedig beépített szekrények biztosítanak extra tárolási lehetőséget. A lakáshoz egy 10 nm-es saját pincerész is tartozik.
Az épületben lift nincs. A parkolás a ház előtt ingyenesen megoldható.
A környék csendes, rendezett és kiváló infrastruktúrával rendelkezik, 5 perc sétával minden elérhető!
Finanszírozás:
Az ingatlan TEHERMENTES, banki finanszírozással is megvásárolható (CSOK+, Babaváró). Független hiteltanácsadó kollégánk díjmentes tanácsadással segíti a teljes folyamatot.
A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.
Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.
További információért vagy megtekintés egyeztetéséhez keressen bizalommal!
Tulajdonságok
Csúsztatott zsalus lakás
Átlagos
Házközponti fűtés egyedi méréssel
1972
8 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 412 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
361 067 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.