Eladó lakás Debrecen, Epreskert 53 nm
Eladó lakás Debrecen, Epreskert 53 nm
Eladó lakás Debrecen, Epreskert 53 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 8919999
Referenciaszám: H514677
Frissítve: 2 napja

Debrecen eladó csúsztatott zsalus lakás 2 szobás: 51,5 millió Ft

51,5 millió Ft
971,7 ezer Ft/m²
53 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Debrecen Epreskert részén felújított, két szobás, 2. emeleti, erkélyes lakás eladó. Környezete: Közelében buszmegállók, kiváló közlekedéssel könnyen eljuthat a város bármely pontjára. Ingyenes parkolási lehetőségek a társasház előtt. Üzletek, iskola, orvosi rendelő, patika, a közelben. Lakás paraméterei: - gondozott, tiszta, kivülről szigetelt társasház - 53 nm alapterületű 2. emeleti, erkéllyel rendelkező lakás - hőszigelt műanyag nyílászárók, - gázcirkó fűtés , radiátoros hőleadókkal - frissen fesett, tiszta falak - 2 hálószoba, konyha, fürdőszoba külön WC, előszoba és közlekedő elosztású - beépített szekrények az előszobában -önálló tároló tartozik a lakáshoz A lakás teljes bútorzata megegyezés tárgyát képezi. Tisztázott tulajdoni viszonyok, azonnal birtokba vehető! Hívjon és vegye Ön birtokba! „Az energetikai tanúsítvány elkészítése folyamatban van.” Debrecen, Mikerépcs, Epreskert, dél, lakás, eladó, kiadó,

Tulajdonságok

Típus:
Csúsztatott zsalus lakás
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1960
Erkély:
3 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornacsendeserkélygázjó közlekedésűpanorámavillany

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Vécseiné Uri Erzsébet
Debrecen - Kálvin tér
Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 173 833 Ft
Második évtől
221 633 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás