Eladó lakás Dunaújváros, Dunapart, Batsányi út 57 nm
Eladó lakás Dunaújváros, Dunapart, Batsányi út 57 nm
Eladó lakás Dunaújváros, Dunapart, Batsányi út 57 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 8995261
Feltöltve: 9 napja

Dunaújváros eladó csúsztatott zsalus lakás 2+1 fél szobás: 41,3 millió Ft

41,3 millió Ft
724,6 ezer Ft/m²
57 m²
Alapterület
2+1 fél szoba
Szobák száma
4. emelet
Emelet
Dunaújvárosban a felső Duna-parton eladó 2 szoba hallos lakás! Négyemeletes épület negyedik emeletén található az 57 m2-es lakás. Az ingatlan szép kilátással, Dunai panorámával rendelkezik. A környék csendes, parkos, ám iskola, óvóda étterem és boltok is a közelben vannak. Az ingatlan elosztása kifejezetten kedvező, folyosóról nyíló tágas konyha, világos, nagy ablakkal rendelkező fürdőszoba, két szoba és egy félszoba. Az ingatlan jó állapotban van, a vezetékek korszerűsítése megtörtént. A szobákban klímaberendezés került felszerelésre. A bútorok és gépek igény szerint maradnának, így tökéletes befektetésnek, hiszen azonnal kiadható állpotban van, valamint első lakást keresőknek is kiválóan alkalmas. Részletekkel, megtekintéssel kapcsolatban keress bátran!

Tulajdonságok

Típus:
Csúsztatott zsalus lakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Távfűtés egyedi méréssel
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozottcsendeshőszigeteltjó beosztásújó közlekedésűkaputelefonklímaösszkomfortospanorámapinceredőnyszigeteltvilágosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 20 440 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 139 404 Ft
Második évtől
177 736 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.