Eladó lakás Eger 60 nm
Eladó lakás Eger 60 nm
Eladó lakás Eger 60 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 9021356
Referenciaszám: M322753-5234041
Feltöltve: ma

Eger eladó csúsztatott zsalus lakás 2 szobás: 35,9 millió Ft

35,9 millió Ft
598,3 ezer Ft/m²
60 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Heves megye, Eger, Kallómalom utca, 60 m2-es lakás eladó! A felújítandó ingatlan egy négyemeletes társasház rendezett lépcsőházának első emeletén helyezkedik el. Két szoba, konyha, fürdőszoba, WC, előszoba és közlekedő alkotják, valamint közös tároló tartozik hozzá. Az ingatlan fűtéséről távhőszolgáltatás gondoskodik, egyedi mérővel ellátott radiátorok segítségével. Ablakai fából készültek. Kiváló választás egyedülállónak, párnak, családnak saját lakhatás céljából, illetve befektetésként vásárolva is jó döntés. Rövid időn belül birtokba vehető. Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre. Felkeltették érdeklődését a leírtak? Egyeztessünk egy személyes megtekintés lehetőségéről! Ingatlanirodánk ügyvédi háttérrel, babaváró hitel, CSOK plusz, valamint kamatkedvezményes hitel ügyintézésével támogatja ügyfelei ingatlanvásárlását! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
összkomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Bata Zoltán
OTPip - Eger Kertész utca 25 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 70 317 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 121 177 Ft
Második évtől
154 497 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok