+17 fotó
Hirdetéskód: 8689673
Referenciaszám: H506430
Frissítve: 2 napja
Érd eladó csúsztatott zsalus lakás 2 szobás: 57 millió Ft
57 millió Ft
982,8 ezer Ft/m²
58 m²
2 szoba
2. emelet
Érd, Tusculánum, társasházban eladó egy napfényes, 2.emeleti , nappali + szobás, alapterületű 58nm-es lakás
Érd Tusculánumban, frekventált helyen, 2 főutca közelében, 58 nm alapterületű tetőtéri lakás eladó
- 2007-ben épült
- osztatlan közös tulajdon
- 8 lakás helyezkedik el benne
- csúsztatott zsalus építésű
- villany, víz, gáz , önálló mérőórákkal
- nyílászárók műanyag és fa szerkezetűek
- fa szerkezetű ajtók
- fűtés infra, MELEGVÍZ BOJLERREL
- kisebb felújítás szükséges
- ÁTALAKÍTÁSA lehetséges
- 1 férőhely gépkocsi részére az udvarban kijelölt helyen
- közös használatú kert
- készpénzes vevőt várunk
Buszmegálló, óvoda, iskola, bevásárlási lehetőség 2-5 perc sétatávolságra található.
Érd központja, a 6-os, 7-es főutak, valamint az M6-os, M0-ás autópálya kocsival 10 perc alatt elérhetőek.
REMEK LEHETŐSÉGET NYÚJT EGYEDÜLÁLLÓKNAK, PÁROKNAK, AHOL IGAZI, HANGULATOS, BARÁTSÁGOS, NYUGODT KÖRNYÉKEN KERESIK OTTHONUKAT!
Itt a lehetőség, SAJÁT ÁLMOK MEGVALÓSÍTÁSÁRA
Hívjon minél hamarabb, még mielőtt elkapkodják Ön elől!
Ha ez az ingatlan megfelel jövőbeni elképzeléseinek, nézzük meg együtt!
Érdemes!
Akár hétvégén is!
Hitel ügyintézéssel, ügyvédi tanácsadással szívesen állunk rendelkezésükre!
Tulajdonságok
Csúsztatott zsalus lakás
Elektromos
2007
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
245 302 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.