Hirdetéskód: 9022424
Feltöltve: ma
Esztergom eladó csúsztatott zsalus lakás 2+1 fél szobás: 59,9 millió Ft
59,9 millió Ft
788,2 ezer Ft/m²
76 m²
2+1 fél szoba
3. emelet
Leírás
Eladó Esztergom-Kertváros Szalézi utcában III. emeleti 76nm-es lakás.
-Alacsony rezsi. ( A lakás 3 oldalról határolt.)
-Közös költség 130Ft/nm
-Egyedi gázfűtés. A gázkazán 2 éve cserélve lett. ( Saunier Duval)
-A külső nyílászárók 2 kisebb kivételével, műanyagra cserélve.
-Beépített bútorok.
-2 db hűtő-fűtő Gree, Yamato Alpin klíma.
- A fürdőszoba és a WC 2025-ben teljes felújításon
esett át.
-A lakás többi helysége a leendő tulajdonos izlése szerinti felújítására vár.
-A szobák száma keretek között, de módosítható, elválasztás, stb.
- Az alaprajz tájékoztató jellegű.
- Jó lakóközösség.
- Gondozott kertrész a bejáratnál.
-Buszmegálló, SPÁR 5-10 perc kényelmes séta.
- Budapest Nyugati pályaudvar kényelmes vonattal
50 perc alatt megközelíthető.
A lakás ára:59.900000Ft
Tulajdonságok
Csúsztatott zsalus lakás
4
Jó állapotú
Gázkazán
1980
1 m²
Nem adta meg a hirdető
30 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
KK
Krajcsovits Krusztina
+36 20 474 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
257 782 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.