Eladó lakás Pécs, Gyöngyös utca 61 nm
Eladó lakás Pécs, Gyöngyös utca 61 nm
Eladó lakás Pécs, Gyöngyös utca 61 nm
+13 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9019112
Referenciaszám: LK036250
Feltöltve: 1 napja

Pécs eladó csúsztatott zsalus lakás 2 szobás: 47,5 millió Ft

47,5 millió Ft
778,7 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
61 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Pécs Kertváros Gyöngyös utcában 4/1. emeleti, 61 m2 alagút zsalus felújított, fűtésmérős panellakás eladó. A valóságban inkább magasföldszinti lakás ideális lehet idősebbek számára a könnyű közlekedés miatt. Kertváros ezen részén a kiváló infrastrukturális adottságok és a közeli bevásárlási lehetőségek csak növelik az ingatlan vonzerejét. Könnyedén elérhetőek a tömegközlekedési eszközök, iskolák és óvodák, így ideális választás lehet gyermekes családok számára is. -Részbeni nyílászáró csere -Laminált parketta -Fürdő és wc egybebontva és felújítva -Redőnyök az ablakokon -Friss festés a falakon -Új bejárati ajtó -Új konyhabútor -Kulturált lépcsőház -Saját tároló A  csúsztatott zsalus építési szerkezet és az igényesen kialakított belső terek jellemeznek. Az ingatlan elrendezése praktikus életteret biztosít. A lakás fényviszonyai különösen jók, ami napfényes és barátságos légkört teremt. Az ingatlan 47 500 000 forintért kínálkozik, amely négyzetméterenként 778 688 forintos árat jelent. Ez a kiváló ár-érték arány a lakás kivételes adottságaival párosul, melyeket érdemes közelebbről is megismerni.