Hirdetéskód: 8949180
Feltöltve: 1 hónapja
Sopron eladó csúsztatott zsalus lakás 3+1 fél szobás: 58,5 millió Ft
58,5 millió Ft
900 ezer Ft/m²
65 m²
3+1 fél szoba
1. emelet
Sopron eladó lakás
Sopronban első emeleti 3 szobás 65nm erkèlyes lakás eladó.
Tulajdonságok
Csúsztatott zsalus lakás
4
Felújítandó
Házközponti fűtés egyedi méréssel
4 m²
Nem adta meg a hirdető
Nincs
40 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 394 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
251 757 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 394 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 394 7