Eladó lakás Szekszárd, Bottyánhegy 56 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9003585
Frissítve: 3 napja

Szekszárd eladó csúsztatott zsalus lakás 1+2 fél szobás: 37,5 millió Ft

37,5 millió Ft
669,6 ezer Ft/m²
56 m²
Alapterület
1+2 fél szoba
Szobák száma
4. emelet
Emelet
Csendes környék, világos lakás szép kilátással. Jó állapotú, a vízvezeték teljes mértékben, a villany részben lett kicserélve. A műanyag nyílászárók redőnnyel, szúnyoghálóval ellátottak. A nappali és a konyha fűtése gázkonvektorral, a két félszobáé pedig Nordic elektromos panellal történik. A hűtésről inverteres klíma gondoskodik. A szobák laminált padlósak, a többi helyiség járólappal burkolt. A lakáshoz közös tároló is tartozik. A ház mellett buszmegálló, játszótér és bolt található. Parkolás a ház előtti parkolóban A lakás megtekinthető előzetes egyeztetés után hétköznap 16 óra után és hét végén egész nap.

Tulajdonságok

Típus:
Csúsztatott zsalus lakás
Szintek száma:
5
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Erkély:
4 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
alacsony közös költségbeépített konyhabútorcsatornacsendeserkélygázhőszigeteltinternetjó beosztásúkábeltévékaputelefonklímakomfortospanorámapinceredőnyszigetelttelefonvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 213 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 126 578 Ft
Második évtől
161 383 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.