Eladó garázs Debrecen, Belváros, Vásáry István utca 3B 14 nm
+1 fotó
Hirdetéskód: 9007849
Frissítve: 1 napja

Debrecen eladó egyéb garázs 14 m² alapterületű: 6,5 millió Ft

6,5 millió Ft
464,3 ezer Ft/m²
14 m²
Alapterület
Debrecen belvárosában a Vásáry István utca 3B alatt garázs, 14 nm-es alapterülettel eladó. A telek terület a társasház tulajdona. A garázs az saját tulajdon. A havi közös költség 2.400 ft. Villany nincs, de beköthető. Jelenleg tárolásra van használva. Azonnal átvehető igény esetén. Az ár alkuképes. Méret 2.6x5.1 méter Kisebb vagy normál méretű személygépkocsi fér be. Terepjáró, luxus limuzin nem.

Tulajdonságok

Típus:
Egyéb garázs

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

SI
Széchenyi Ingatlanház Az iroda összes hirdetése
+36 30 229 6

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

SI
Széchenyi Ingatlanház Az iroda összes hirdetése
+36 30 229 6

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

SI
Széchenyi Ingatlanház Az iroda összes hirdetése
+36 30 229 6

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem