+11 fotó
Hirdetéskód: 8962538
Referenciaszám: 1401_11520
Frissítve: 9 napja
Dabas eladó egyéb ház 4 szobás: 114,9 millió Ft
114,9 millió Ft
941,8 ezer Ft/m²
122 m²
2160 m²
4 szoba
Leírás
Budapesttől 35 percre Dabason eladó egy 122 nm-es családi ház, ami 1987-ben épült beton blokk falazattal, 2160 nm -es telekkel. A ház pincéje és az emelet beton födémes. A tetőszerkezet fa alapú, cserépfedéssel. A nyílászárók szinte mindenhol műanyagok, redőnnyel ellátva. A fűtésről gáz cirkó gondoskodik radiátoros hőleadással, valamint a földszinten és az emeleten egy-egy hűtő-fűtő klíma biztosít kellemes hőmérsékletet egész évben. A melegvíz ellátásról a gázkazán gondoskodik, de rendelkezésre áll még egy villanybojler is. A házban a földszinten egy nappali, étkező-konyha, közlekedő, szoba, valamint fürdőszoba található továbbá egy külön WC, egy kamra. Az emeleten egy előtér és két különnyíló szoba, fürdőszoba és külön wc kapott helyet. A telek részben parkosított, amely fúrt kútról locsolható és kiválóan alkalmas akár gazdálkodásra, akár kertépítésre. A kocsibeálló ami a garászhoz vezet és az udvari járda térkövezett. Amennyiben felkeltette érdeklődését, hívja a 06204004006-os telefonszámot
Tulajdonságok
Egyéb ház
Átlagos
Házközponti
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 400 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
494 477 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.