Hirdetéskód: 8699188
Feltöltve: 8 hónapja
Iszkaszentgyörgy eladó egyéb ház 2 szobás: 34 millió Ft
34 millió Ft
680 ezer Ft/m²
50 m²
2700 m²
2 szoba
Ház nagy telekkel
Iszkaszentgyörgy-Kisiszkán, belterületi, lakóövezet besorolású, panorámás, gazdasági épületként feltüntetett ház nagy telekkel eladó. A telek 2700 nm, a ház 50 nm, beépíthetősége 20%, max. 400 nm. Frekventált helyen, aszfaltos útról nyíló, vezetékes víz és áram bevezetve. A telek teljesen bekerített, sík, karbantartott terület, részben sövénnyel beültetve. Az épület felújítandó, két lakószintes, 2 szoba, fürdő, terasz, valamint alatta pince van, mely két részből áll: konyha kemencével és boltíves borospince. A ház két oldala felől is bővíthető, stabil alapja és téglafalai vannak, nem vizes, nem repedt. Az ingatlan tiszta, lommentes. Irányár 34 millió Ft. Tel. 70/307-1815.
Tulajdonságok
Egyéb ház
3
Felújítandó
Egyéb
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 307 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
146 320 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 307 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 307 1