+5 fotó
Hirdetéskód: 8545020
Referenciaszám: 45868
Frissítve: 9 napja
Kesztölc eladó egyéb ház 1 szobás: 17,9 millió Ft
17,9 millió Ft
663 ezer Ft/m²
27 m²
27 m²
1 szoba
Eladó pince/présház Kesztölcön!
Csodás környezetben eladó felújítandó pince/présház Kesztölcön!
A Lux Home Ingatlaniroda Kesztölc kínálatából az ingatlantárban 182501520 számon eladó Kesztölc, présház jellemzői:
Közvetlenül a főútról megközelíthető, 27 nm-es felújítandó Pince/présház eladó Kesztölcön, gyönyörű természeti környezetben a Pilis lábánál.
A villany be van vezetve, így azonnal elkezdhető a felújítás.
A pincéhez telek nem tartozik, de elhelyezkedése és a környék jó lehetőségeket kínál hétvégi kikapcsolódásra, tárolásra, vagy akár hobbi célokra is.
Jöjjön el és tekintse meg!
Amennyiben a Lux Home Ingatlaniroda által kínált Kesztölc, présház vagy az ingatlantárban bármely más hirdetés felkeltette az érdeklődésed, keress bizalommal!
Ingatlantár azonosító: 182501520
A Lux Home Ingatlaniroda tagjaként várom hívásod az országos hálózatunk teljes kínálatával. További szolgáltatásainkkal (pl. virtuális séta, drón videó, energetikai tanúsítvány, jogi háttér, díjmentes és bankfüggetlen hitelügyintézés) is segítünk a vásárlásban.
Lux Home - Számolj velünk
Tulajdonságok
Egyéb ház
Felújítandó
Egyéb
1960
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 867 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
77 033 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 867 7