Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Acsa 784 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Acsa 784 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Acsa 784 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8300669
Referenciaszám: M289887
Frissítve: 15 napja

Acsa eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan 784 m² alapterületű: 97,7 millió Ft

97,7 millió Ft
124,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
784 m²
Alapterület
8781 m²
Telek
Tisztelt Érdeklődő! Örömmel kínálok a figyelmébe, egy, Acsa külterületén elhelyezkedő ipari ingatlant, mely Budapesttől mindössze 50 percre található. Pest vármegyében, közel a festői Nógrád vármegyéhez, ez az ingatlan ideális választás bármilyen vállalkozás számára, de, régen, lovardaként üzemelt, lehet újra, mert a lefolyók is rendelkezésre állnak hozzá az épületen belül! Az ingatlan főépülete felújítandó, de nagyszerű lehetőségeket kínál bérlők számára. A tetőtér fém tartó gerendás kialakítása egykor takarmány tárolására szolgált, de újra hasznosítható például lovarda üzemeltetésére is. A telken belül hatalmas zöld övezet található, amely további lehetőségeket rejt magában. A kisebb épület teljesen felújított, jól szigetelt, és ideális bérlői igények kielégítésére. Mindkét épületben megtalálható a víz- és villanyellátás. A harmadik, főbejárat melletti épület egyelőre tárolóként funkcionál, de könnyedén átalakítható egy új vállalkozás recepciójává vagy indító állomásává. A nagyobb épület rendezvényteremként is kiválóan működhet, akár több terem kialakításával, vagy logisztikai raktárként, amelyhez udvari parkolási lehetőség is biztosított személy- és teherautók számára. A telken található lebetonozott saját emésztő tovább növeli az ingatlan használhatóságát. Az ingatlanról még nem készült el az energetikai tanúsítvány és a Villamos Biztonsági Felülvizsgálati jegyzőkönyv, amint megvan az elfogadott vételi ajánlat, akkor a közösen egyeztetett adásvételi szerződés dátumra készen lesznek! Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget! Kérem, lépjen kapcsolatba velem a további részletekért vagy a megtekintés időpontjának egyeztetéséért. Referenciaszám: M289887