Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Baja, Belváros 58 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Baja, Belváros 58 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Baja, Belváros 58 nm
+1 fotó
Hirdetéskód: 8998382
Referenciaszám: UZ27397
Frissítve: 3 napja

Baja eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan 58 m² alapterületű: 46,99 millió Ft

46,99 millió Ft
810,2 ezer Ft/m²
58 m²
Alapterület
1 m²
Telek
Eladásra kínálunk egy 58 m²-es, utcai bejáratos üzlethelyiséget Baja belvárosában. Az ingatlan egy 2003-ban épült téglaépület földszintjén található. Fontosabb jellemzők: Alapterület: 59 m² nettó terület. Állapot: Közepes állapotú, a helyiség gres lappal burkolt. Fűtés: Egyedi gáz-cirkó rendszer radiátorokkal. Közművek: Víz, villany, gáz és csatorna bekötve, egyedi mérőórákkal. Melegvíz: Villanybojler biztosítja. Az ingatlan az adottságai alapján alkalmas lehet irodának, szolgáltató egységnek vagy kereskedelmi tevékenységre is. Az ingatlan per- és tehermentes, a vételár megfizetése után rövid időn belül birtokba vehető. Irányár: 46.990.000 Ft Érdeklődni és időpontot egyeztetni a megadott telefonszámon lehet.

Tulajdonságok

Típus:
Egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan
Szintek száma:
1
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
2003

Az iroda összes hirdetése
+36 70 412 5

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Bánóczky Endre
Bánóczky Ingatlaniroda Baja
Az iroda összes hirdetése
+36 70 412 5

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Bánóczky Endre
Bánóczky Ingatlaniroda Baja
Az iroda összes hirdetése
+36 70 412 5

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!