Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Budapest V. kerület, Belváros 25 nm
+2 fotó
Hirdetéskód: 9017843
Referenciaszám: UZ019834
Feltöltve: ma

Budapest V. kerület eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan 25 m² alapterületű: 58 millió Ft

58 millió Ft
2,32 millió Ft/m²
25 m²
Alapterület
Budapest szívében, a Molnár utcában eladó egy 25 m²-es, prémium elhelyezkedésű ingatlan. Mivel a Ferenciek tere közvetlen közelében található üzlethelyiség stabil és értékálló befektetési lehetőséget kínál. Stratégiai elhelyezkedés, garantált láthatóság Az ingatlan kiemelkedő gyalogosforgalmú zónában fekszik, irodaházak, szállodák és egyetemek (ELTE, Corvinus) szomszédságában. A lokáció folyamatos fizetőképes keresletet biztosít mind a helyi lakosok, mind a turisták részéről. Azonnal hasznosítható struktúra A korábban teaházként üzemelő helyiség remek műszaki állapotban van. Minimális ráfordítással, azonnal indítható benne vendéglátóipari vagy szolgáltató tevékenység. Vizesblokk van. Főbb befektetői érvek: Frekventált belvárosi csomópont Stabil, diverzifikált ügyfélkör Költséghatékony, azonnali költözhetőség Folyamatosan növekvő ingatlanérték Kérjen időpontot a személyes megtekintésre még ma!

Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Fazekas Nóra
IX. kerület - Ferenc körút
Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Fazekas Nóra
IX. kerület - Ferenc körút
Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6