+6 fotó
Hirdetéskód: 8793175
Referenciaszám: UZ019176
Frissítve: 7 napja
Budapest XIII. kerület eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan 216 m² alapterületű: 147 millió Ft
147 millió Ft
680,6 ezer Ft/m²
216 m²
Újlipótvárosban könnyen megközelíthető felújított 216 nm-es, sok ablakos utcafrontos üzlethelyiség
Az üzlet fél-szuterén elhelyezkedésű, utcai bejárattal rendelkezik.
Az üzlethelyiségre jellemző:
- utcai bejáratos
- felújított
- 90 nm-es terem
- két öltöző
- két tusoló
- két wc
- három raktár
- fűtése gázcirkó
Területéből adódóan különféle tevékenységek végzésére alkalmas:
- sport
- versenyek
- tánciskola
- bemutató terem
- egyéb tevékenységek.
Tümegközlekedéssel is könnyen megközelíthető: M3 metró Lehel tér, autóbusz, trolibusz, villamos.
Az ingatlan azonnal birtokba vehető.
Tulajdonságok
Egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan
Gázkazán
1930
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6