Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Budapest XVII. kerület 7465 nm
Nem található kép
Hirdetéskód: 8990847
Referenciaszám: IP019576-5209545
Frissítve: ma

Budapest XVII. kerület eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan 7465 m² alapterületű: 915 millió Ft

Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
915 millió Ft
122,6 ezer Ft/m²
2 500 000 Euro
334,9 Euro/m²
7465 m²
Alapterület
Eladó raktár ipartelep Budapest 17. kerületébenEgyedülálló alkalom! Eladóvá vált egy sokoldalú, jól felszerelt ingatlanegyüttes, amely azonnali bevételi forrást jelenthet új tulajdonosának.Ez a komplexum mindent kínál, amire egy sikeres vállalkozásnak szüksége lehet:3000 m2 fedett raktárterület betonozott aljzattalRakodórámpák a gyors és hatékony árumozgatáshozBőséges szabadterület további fejlesztésekhez vagy tároláshozA stratégiai elhelyezkedés garantálja a folyamatos bérlői érdeklődést:Kiváló közlekedési kapcsolatok: az M0 autópálya mindössze 15 percreTömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető: az Örs vezér tere 20 perc alatt elérhetőFőút mentén fekszik, biztosítva a könnyű megközelíthetőséget teherautókkal isEz az ingatlan nem csupán egy telephely ez egy aranybánya a megfelelő befektető számára! A meglévő infrastruktúra és a kedvező lokáció lehetővé teszi az azonnali bérbeadást, így biztosítva a stabil bevételi forrást.Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget! Legyen Öné ez a sokoldalú ipartelep, és aknázza ki a benne rejlő üzleti potenciált. Hívjon most, és egyeztessünk időpontot egy személyes bejárásra!A hirdetésben feltüntetett ár nettó ár, az ingatlan áfaköteles! Referencia szám: IP019576

Építés éve:
1999
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Király Mária
Duna House - Maglód
Az iroda összes hirdetése