+13 fotó
Hirdetéskód: 7968156
Referenciaszám: IP021179
Frissítve: 1 napja
Cegléd eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan 31 m² alapterületű: 125 millió Ft
125 millió Ft
4,01 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
31 m²
Leírás
Cegléd kapujában, a MOL benzinkút és az ALDI szomszédságában eladóvá vált egy 2263nm alapterületű, körbekerített, GKSZ besorolású ipartelep.
Az ingatlan területén jelenleg vaskereskedés üzemel. A telephelyen található egy 31,2nm nagyságú irodaépület, melyben eladótér, étkező valamint szociális helyiségek kerültek kialakításra.
Az árukészlet biztonságos tárolására és az időjárás viszontagságaitól független munkavégzésre egy 25x20-as, csarnokszerkezetű feddet szín, illetve egy 70nm alapterületű műhely épület ad lehetőséget.
A telekhatárokat kültéri infra riasztó rendszer védi valamint térfigyelő kamerák vannak telepítve.
Az ipari áram az iroda és a műhely falán található.
Övezeti besorolásának köszönhetően, szinte bármilyen tevékenység folytatható az ingatlanon.
Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal a hét bármely napján!
Tulajdonságok
Egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan
2004
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 29 999 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 29 999 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 29 999 8