+3 fotó
Hirdetéskód: 8056474
Referenciaszám: 306200
Frissítve: ma
Dabas eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan 17821 m² alapterületű: 192 millió Ft
192 millió Ft
10,8 ezer Ft/m²
17821 m²
17821 m²
Eladó egyéb Dabas, 17821nm, 192.001.672Ft - Ipari park utca
Mevételre kínálunk a fővárostól 30 km távolságra lévő Dabasi Ipari Parkban lévő 17821nm-es területet. A közúton közvetlenül elérhető az 5.sz. fő úton, közvetve az M5 autópályán A Budapest-Liszt Ferenc téri nemzetközi repülőtér az 5 km-en belüli Budapest-Kecskemét vasútvonal, M0 autóút közelsége, valamint a Csepel szigeti szabad kikötő egyaránt számba vehető szállítási, megközelítési lehetőségként.
Közlekedés: Az Ipari Park közúton közvetlenül elérhető az 5. sz. főútról, a területen a belső úthálózat részben kiépített, kiépítése folyamatos, tervezett fejlesztés a kerékpárút becsatlakozása az ipari park úthálózatára.
Fejlesztési cél: A terület környezetvédelmi szempontból tiszta, vonzó lehet a high-tech cégek számára, de bármilyen iparvállalat szívesen látott, amelyik tevékenységével a jelenlegi kedvező környezet minőséget nem rontja, nem terheli olyan mértékben, hogy az a település természeti és épített környezetében károsodást okozzon.
A telkek megengedett legkisebb kialakítható területe 3000m2, beépítési mértéke 40 %, az épület megengedett legnagyobb építménymagassága 12 m.
Beépíthetőség: 40 %
Vízellátás: A terület jelenleg is ellátott.
Szennyvízelvezetés: A területen kiépített szennyvízvezeték található.
Csapadékvíz – elvezetés: Jelenleg szikkasztás, a vízelvezetés kiépítése után a Duna-Tisza- Csatornába biztosított.
Villamos energia: A terület jelenleg rendelkezik kiépített villamos hálózattal. Teljesítmény növelés esetén a meglévő hálózat fejlesztését követően ellátható.