+7 fotó
Hirdetéskód: 9009038
Referenciaszám: 396014
Feltöltve: ma
Gárdony eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan 130 m² alapterületű: 145 millió Ft
145 millió Ft
1,12 millió Ft/m²
130 m²
Eladó egyéb Gárdony, 130nm, 145.000.000Ft - Gárdony, a Velencei-tó közelében
BEJÁRATOTT VENDÉGLÁTÓ EGYSÉG APARTMANNAL GÁRDONYBAN – TELJESEN MŰKÖDŐ, AZONNAL ÁTVEHETŐ CSALÁDI VÁLLALKOZÁS A VELENCEI-TÓ KÖZELÉBEN!
Gárdony kiváló elhelyezkedésű részén, a Velencei-tótól mindössze 2 km-re eladó egy hosszú évek óta sikeresen működő, stabil vendégkörrel rendelkező vendéglátó egység, külön bejáratú apartmannal együtt.
Az ingatlan összesen 130 m² alapterületű, amelyből egy kb. 20 m²-es, külön bejáratú apartman került kialakításra, így akár saját használatra, személyzeti szállásként vagy kiadásra is ideális lehetőség.
A jó állapotú ingatlan egy valóban ritka befektetés azok számára, akik egy azonnal működtethető, biztos alapokra épített vállalkozást keresnek.
A jelenlegi tulajdonos nyugdíjba vonulás miatt adja át ezt a kiválóan működő családi vállalkozást, amely komplett infrastruktúrával, teljes berendezéssel és kialakult vendégkörrel együtt kerül értékesítésre.
A vendéglátó rész jelenleg is aktívan üzemel:
– bejáratott fagyizó
– teljesen felszerelt burgeres egység
– jól működő biciklikölcsönző több mint 100 folyamatosan karbantartott, kiváló állapotú hagyományos és elektromos kerékpárral
Az ingatlan egyik legnagyobb előnye a 23 kW-os napelemes rendszer, amely még 2 évig szaldós elszámolással működik, így a fenntartási költségek rendkívül kedvezőek lehetnek. Az épület fűtése elektromos, amely jól illeszkedik a korszerű energiaellátási rendszerhez.
A kényelmes működést 6 saját parkolóhely biztosítja, míg a környék infrastruktúrája szintén kiváló: a buszmegálló közvetlenül az ingatlan előtt található, boltok pedig 300 méteren belül elérhetők.