+17 fotó
Hirdetéskód: 8937673
Referenciaszám: IP089756
Frissítve: 22 napja
Hajmáskér eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan 561 m² alapterületű: 350 millió Ft
350 millió Ft
623,9 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
561 m²
Leírás
Jelenlegi funkcióját tekintve, melegkonyhás engedéllyel rendelkező, szórakozóhely eladó!
a 6500 nm-s körbekerített, összközműves telken, bruttó 561 nm-es épület, használható bármilyen más hangos tevékenységre.
A vendégtér jó állapotú, a két nagy termen kívül 3 lakrész is ki lett alakítva.
Környék: Veszprém, Vérpalota, Balatonfűzfő karnyújtásnyira található.
További információkért, megtekintésre hívjon bizalommal!
Tulajdonságok
Egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan
Gázkazán
1890
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 11
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 11
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 11